Een goede, stevige en degelijke basis om te starten in het hoger onderwijs of de arbeidsmarkt.
We dagen je uit om meer uit jezelf te halen en je op school ook 'thuis' te laten voelen.

Start schooljaar 2024-2025

  • 20 augustus 2024
  • 1ste jaar
  • 2de jaar
  • 3de jaar
  • 4de jaar
  • 5de jaar
  • 6de jaar
  • 7de jaar
  • Mode

Onze school is gesloten vanaf donderdag 4 juli 2024 (vanaf 12.00 uur) tot en met maandag 19 augustus 2024 …

Start schooljaar 2024-2025



Start schooljaar 2024-2025 voor MODE

Welkom op dinsdag 3 september van 13.00 uur tot 16.30 uur in onze vernieuwde campus (Tervuursesteenweg 2 blok J). Er zal een beachvlag staan zodat je de nieuwe campus gemakkelijk kan vinden.

De coördinator van Mode mevr. Van den Bossche en de klasleraren van Mode zullen je opwachten aan het onthaal. Er zijn geen boekenlijsten. Meer specifieke informatie i.v.m. materiaal krijg je op de eerste schooldag.

Laptop nodig?

Je kan een laptop in bruikleen van de school lenen maar een eigen laptop kan ook. Het eigen toestel moet wel aan een aantal voorwaarden voldoen (Windows-licentie). Het uitlenen van de laptop gebeurt in de eerste week van september, de waarborg hiervoor bedraagt €100.

Wat breng je mee op de eerste schooldag?

Heb je vragen? Neem dan contact op met de coördinator van de opleiding.